Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
OSP Kłodawa
Menu strony
UWAGA

Ochotnicza Straż Pożarna w Kłodawie przyjmie nowych członków, którzy zasilą naszą jednostkę pod względem bojowym. Poszukujemy osób w wieku od 18 do 35 roku życia pragnących działać w jednostce operacyjno technicznej. Duża ilość wyjeżdżających członków za pracą zmusiła nas do tego kroku, ponieważ coraz więcej naszych druhów musi wyjeżdżać za pracom w różne części polski lub zagranice co obniża nasz poziom bojowy. Nowym członkom zapewnimy niezbędne szkolenia oraz badania lekarskie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny do druha Tomasza Barańskiego 609-977-311 lub na facebooku za pośrednictwem naszej grupy Ochotnicza Straż Pożarna w Kłodawie.

Wynajem sali balowej w Domu Strażaka


Ochotnicza Straż Pożarna w Kłodawie oferuje Państwu możliwość wynajmu Domu Strażaka na potrzeby organizacji szkoleń, przyjęć weselnych, komunijnych i innych imprez.


Dom Strażaka posiada dwie klimatyzowane sale: jadalną oraz taneczną, które są przygotowane na przyjęcie około 200 osób. W sali tanecznej znajduje się scena dla orkiestry. Przy Domu Strażaka znajduje się parking dla samochodów osobowych i teren rekreacyjny.

Więcej informacji dotyczących wynajmu sali oraz zapisy przyjmuję druh Taczanowski Marcin, Głogowa 5a, 62-650 Kłodawa, nr Tel. 601-983-501 . Informację mogą Państwo uzyskać także drogą mailową: osp-klodawa@wp.pl lub na naszym profilu na Facebooku.

Sala balowa


 

p1080726

Sala konsumpcyjna


Korytarz prowadzący na sale


kmzu4nzu1mjmsmjg2nzixfp1030834

 

kmzu4nzu1mjmsmjg2nzixfp1030832

Pomieszczenie chłodnicze oraz zaplecze kuchenne


Copyright by d4u.pl, Edit by Zochan and Banaś