Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
OSP Kłodawa
Menu strony
UWAGA

Ochotnicza Straż Pożarna w Kłodawie przyjmie nowych członków, którzy zasilą naszą jednostkę pod względem bojowym. Poszukujemy osób w wieku od 18 do 35 roku życia pragnących działać w Jednostce Operacyjno Technicznej. Do tego kroku zmusza nas duża ilość członków wyjeżdżających z miasta poszukując pracy, co obniża nasz poziom bojowy. Nowym członkom zapewnimy niezbędne badania lekarskie oraz szkolenia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt do druha Tomasza Barańskiego 609-977-311 lub na facebooku za pośrednictwem naszej grupy Ochotnicza Straż Pożarna w Kłodawie.

Jednostka Operacyjno Techniczna


Przy OSP Kłodawa działa powołana przez Zarząd Miejsko-Gminny Jednostka Operacyjno Techniczna I kategorii. W sekcji tej służy ponad 40 świetnie wyszkolonych druhów, 20 z nich posiada kurs ratownika KPP. Dowódctwo nad JOT-em sprawuje Prezes dh Tomasz Barański, który może liczyć na pomoc dowódców niższego szczebla.

Druhowie, którzy należą do JOT-u biorą udział w kursach i szkoleniach, które podnoszą wiedzę i doświadczenie strażaka, a co za tym idzie sprawniejsze działanie na akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Oprócz szkoleń prowadzonych przez KP PSP Koło, dowódcy JOT przeprowadzają szkolenia we własnym zakresie na terenie OSP, cały czas doskonaląc swoje zdolności.

Copyright by d4u.pl, Edit by